Озера в с.Гаї

озера ЛьвівщиниRSS-стрічка теми
  1. Оффлайн

    admin

    Адміністратор:)

    Повідомлень: 137

    Озеро знаходиться зразу за Звенигородом. Озеро досить хороше. Знайомий(мешканець села) кожні вихідні відвідує це озеро. Рибалка досить не погана, рідко повертається без риби. На озері водяться досить великі екземпляри коропа до 5 кг.
    Рибалка платна:
    З ранку до обіду - 25 грн.
    Цілий день - 50 грн.

    Рибалка-понад усе.

    25 травня 2011 - 15:04 / #1
  2. Оффлайн

    admin

    Адміністратор:)

    Повідомлень: 137

    На 2012 рік змінилися умови рибалки.
    Рибалка коштує за цілий день 50 грн(в цю вартість входе 4кг виловлиної риби, за кожен додатковий кг 15 грн.)

    Рибалка-понад усе.

    4 квітня 2012 - 14:48 / #2
  3. Оффлайн

    горя

    Гості

    Повідомлень: 17

    admin, на рахунок 1-го озера незнаю а за2-ге озеро 50грн і рибач хоч 1-ну год хоч 3-год хоч цілий день ціна одна і бере ще за відпочиваючих 10-грн які не рибалять це просто дурдом
    9 квітня 2012 - 21:39 / #3
  4. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    Там тільки мирна риба? Я тільки їжджу на хижака! чи варто мені їхати туди?
    14 квітня 2012 - 01:44 / #4
  5. Оффлайн

    горя

    Гості

    Повідомлень: 17

    там кажись тільки мирна риба про хижака нічого не чув я а куда ти Andryxa якщо не сикрет їздиш на хижака?
    17 квітня 2012 - 17:13 / #5
  6. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    На хижака раніше їздив в грушів тетевчиці в яворів на сірку на дністер поки незагадили його тепер тільки в Хрінники то далеко 170км від Львова їздим раз в місяць але воно того варто і то там ті підводники рибу повибивали! Це взагалі через декілька років буде велика проблема до прикладу Браконєр який користується сітками не витягне такої великої риби як браконєр підводник вночі застрелить! На сітку попаде мелочовка по лікоть максимум яка ікри на весну дасть мізер а підводник застрелить маточний екземпляр і радє як дурний цвяшком по суті мяса з старої риби не зїш пофотографується приїде до дому мясо викине а Маточних екземпляра на ставі може від сили 2-4 штуки бути і на весну ікри вже небуде
    24 квітня 2012 - 21:42 / #6
  7. Оффлайн

    горя

    Гості

    Повідомлень: 17

    а на хрінники чим добираєшся машиною чи автобасом?
    24 квітня 2012 - 22:41 / #7
  8. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    Автомобілем збираємось 5 чоловік в мого форда або друга ВАЗ 2109 На пятьох скидуємось на бензин по 50грн хватає Їдемо на базу УТМР в нас членські квитки є взагалі шара за 5 чол 2 сутки ночівлі оренду 2 човнів і стоянку автомобіля платимо 300грн Ну звичайно там немає такого комфорту як на сусідній базі Мотор але там начліг з душі 100грн. скажу чесно якщо їхати чоловічою компанією ті кондиціонери і телевізори з сателітарним телебаченням! то лишнє головне шоб кльов був ну і горілочки трошкі до юшки
    ProMO115 подобається це повідомлення.
    26 квітня 2012 - 23:27 / #8
  9. Оффлайн

    Богдан1998

    Гості

    Повідомлень: 5

    Там тільки мирна риба? Я тільки їжджу на хижака! чи варто мені їхати туди?
    я теж був Гаях є щука окунь з хижаків але я б не радив їхати бо всерівно нічого не зловиш вже був два рази там и один маленький окушок
    Повідомлення відредагував Богдан1998 8 серпня 2012 - 09:06
    8 серпня 2012 - 09:05 / #9

Головне меню

Всього на сайті: 3
Рибалок: 0
Роботів: 1
Гостей: 2
Карта сайту, Ловля щуки, Ловля карася, Ловля коропа, Ловля окуня
Новини рибалки, Рибалка, Рибалка відео, Види риб, Водоймища України, Форум рибалки