Хрінниківське водосховище

  1. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    Довкола цього водосховища знаходиться багато баз відпочинку які хизуються своєю комфортабельністю та рзкішюю я розповім вам про базу УТМР. Багато рибалок стверджують що ця база нікудишня комфорту немає і риболовля там недуже я розповім про позитивні сторони цього місця.

    Отже почнем з дороги Зі Львова основний напрямок на Берестечко. Є два основних маршрути:
    • Львів - Кам'янка Бузька - Радехів - Берестечко
    • Львів - Буськ - Лопатин(мимо) – Берестечко - я рекомендую цей напрямок (краща дорога)
    • Після Берестечко на Хрінницьке водосховище можна заїхати Пляшева – Вербень - Товпижин.

    За допомогою карт Google Eart шукати дороги або хороші місця риболовлі цього району, ви непобачите нажаль нормального фото з космосу немає =(

    У самому Товпижині дорога погана на автомобілі класу Daewoo Lanos доїхати буде непросто.
    Ціни для членів УТМР смішні: 10 грн. Човен, 15 грн. Начліг, 5грн стоянка авто =) Будиночки там без особливого комфорту є 4 ох , 3 ох , 2 ох, місні. Раджу взяти з собою спальник !

    З човнами проблем також не буде,

    якщо візьмете з собою мотор ви значно полегшите собі пересування. Мотор класу Minn Kota 30 lbs хватає повністю.

    Сама база загороджена камишом

    (дехто вважае що це мінус цього місця тому що немає відкритої води) по своєму досвіді скажу що весною на відкриті воді хижака немає тай до відкритої води недалеко 5 - 8 хв. якщо на моторі, в камиші є тунелі по яких без проблем можна добратись! Хижака у водоємі багато улов вас порадує! В сезон весна - літо краще всього рибалити на руслі хижак бере на всі приманки! Ближче до осіні можна практикувати тролінг водоєм великий !
    19 лютого 2011 - 12:43 / #1

Головне меню

Всього на сайті: 2
Рибалок: 0
Роботів: 0
Гостей: 2
Карта сайту, Ловля щуки, Ловля карася, Ловля коропа, Ловля окуня
Новини рибалки, Рибалка, Рибалка відео, Види риб, Водоймища України, Форум рибалки