Якого надувного човна краще купувати підкажіть ?

  1. Оффлайн

    Володимир - Дубров

    Гості

    Повідомлень: 1

    Хочу купити надувного човна але незнаю якого вибрати підкажіть
    13 жовтня 2010 - 21:07 / #1
  2. Оффлайн

    admin

    Адміністратор:)

    Повідомлень: 137

    Що я, Вам, пораджу:
    При купівлі човна слід звертати увагу на гуму, вона має бути товстою.
    Не раджу брати дешевих човнів таких, як INTEX, і інших Китайських. В них дуже тонка гума, можна проколоти на рибалці, не раз був свідком таких ситуації. Також треба дивитися на кріплення(вони повинні бути досить міцними). Мій човен складається з 5 відділів(тому при проколі він не так швидко спуститься). Ще слід звернути увагу на відділ для мотору, якщо звісно він, Вам, треба.
    Також я віддаю перевагу Російським човнам "Иволга"
    В мене вот такий човен:
    Повідомлення відредагував admin 2 листопада 2012 - 21:55

    Рибалка-понад усе.

    13 жовтня 2010 - 23:22 / #2
  3. Оффлайн

    Дядя

    Гості

    Повідомлень: 4

    У мене було кілька надувних човнів, але всі вони тою чи іншою мірою незадовільняли мої вимоги. Основним недоліком надувних човнів є те що вони власне є надувними, а отже можуть спустити у самий непотрібний момент. При ловлі на спінінг (мій улюблений метод) приходиться запливати у коряжники, плавати біля кущів і тд. а на річці з течією справитись з керуванням важко, от і хвилюєшся при кожній сутичці з перешкодою. А на озері з великим плесом надувні човни (без двигуна) доволі неповороткі і повільні. Тому моя думка була така : Краще купувати твердокорпусний човен. Але ознайомившись в неті з цінами на такого типу човни задумався. Та і транспортувати таке бревно не зовсім зручно. Отже промучившись в роздумах пів року я спроектував собі свій збірний човен з пінопласту, але от до реалізації ще руки не дійшли. Якшо цікаво можу поділитись ескізами.
    14 жовтня 2010 - 14:11 / #3
  4. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    Перш за все скажіть на яку сумму Ви розраховуєте а дальше ми будем радити!
    18 червня 2012 - 00:17 / #4

Головне меню

Всього на сайті: 2
Рибалок: 0
Роботів: 0
Гостей: 2
Карта сайту, Ловля щуки, Ловля карася, Ловля коропа, Ловля окуня
Новини рибалки, Рибалка, Рибалка відео, Види риб, Водоймища України, Форум рибалки