Тулиголови

озера ЛьвівщиниRSS-стрічка теми
  1. Оффлайн

    admin

    Адміністратор:)

    Повідомлень: 137

    Сьогодні відвідав Тулиголовський став. Схема проїзду: Проїхати Комарно, там буде дорога росходитись ми йдем вправо потім постійно прямо і з лівої сторони став або дивіться на карті(Google maps)
    Рибалка там чудова водиться восновному короп,щука. Рибалити можна з дозволу господаря, ціна рибалки 30 грн з людини.
    Фото Тулиголови

    Улови(10 травня 2010р.):
    Ми нічього не злапали напарник Дмитро короп 2 кг.
    Улов (2009р)
    Маленький короп.
    Повідомлення відредагував admin 3 лютого 2012 - 21:54

    Рибалка-понад усе.

    10 травня 2010 - 19:02 / #1
  2. Оффлайн

    admin

    Адміністратор:)

    Повідомлень: 137

    Були на вихідних,господарь висипав дві машини корма,так ,що риба в загалі не брала

    Рибалка-понад усе.

    18 липня 2010 - 16:26 / #2
  3. Оффлайн

    admin

    Адміністратор:)

    Повідомлень: 137

    Був на озері в ніч з 16.07 на 17.07.2011,зранку був зловлений карп на макуху вагою 3,800 кг,решта дрібний карась.Озеро чекає на нового орендаря,у старого закінчився термін діі.Так що поки рибалка безкоштовна,але я думаю. що не надовго.За озером доглядають місцеві,може із них буде новий орендар На озері є короп пристійних розмірів.а також щука.(я маю на увазі великих розмірів)плотва,карась,товстолоб,кажуть.що є амур але я не бачив щоб його хтось зловив.

    Рибалка-понад усе.

    17 липня 2011 - 13:51 / #3
  4. Оффлайн

    sasha1013

    Повідомлень: 0

    Був на озері 02.05.12. Озеро сподобалось, але дорога до нього просто жах (дорогу шукав на(Google maps). Загалом рибалка не погана.
    2 травня 2012 - 22:32 / #4

Головне меню

Всього на сайті: 6
Рибалок: 0
Роботів: 1
Гостей: 5
Карта сайту, Ловля щуки, Ловля карася, Ловля коропа, Ловля окуня
Новини рибалки, Рибалка, Рибалка відео, Види риб, Водоймища України, Форум рибалки