саперне та інженерне озера

Знаходяться біля Яворівського полігону поблизу села Коти знахдяться один від одного в 5 метрах зєднані шлюзомRSS-стрічка теми
  1. Оффлайн

    Віталік69

    Повідомлень: 0

    Яке ваше ставлення то тих озер
    Andryxa подобається це повідомлення.
    16 березня 2013 - 12:11 / #1
  2. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    Особисто я останній рік майже туди неїздив заїзджав проїздом з Грушова побліснити на 1 годинку! Озеро спускали 3 роки тому назад! Знайомий казав що вже цієї зими на жерлиці вже тягали 2ох кілограмових щучок! Планую їхати з друзями туди на відкриття! весняного сезону як тільки внормується погода!
    17 березня 2013 - 14:39 / #2
  3. Оффлайн

    Віталік69

    Повідомлень: 0

    а як там з не хижими рибами? ruba
    18 березня 2013 - 22:33 / #3
  4. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    З мирною рибою там все ок Лин Карась Лящ, і досить непоганих розмірів!
    21 березня 2013 - 06:51 / #4
  5. Оффлайн

    Віталік69

    Повідомлень: 0

    Я їздив на це озеро з дитинства бачив там щук не більше 1 кілограма ше кажуть там є карпи непоганих розмірів а дрібноти там багато різної
    25 травня 2013 - 13:48 / #5
  6. Оффлайн

    Віталік69

    Повідомлень: 0

    Інженерне, Майдан

    Трохи простіша інфраструктура та цікавіша риболовля (в сенсі, що риба не стрибає сама на гачок) – на Інженерному. Це за Новояворівськом, кільцевою дорогою праворуч до села Коти, відкіля ще десь півтора кілометра. Ціни постійно змінні, а деколи просто договірні, адже озеро відомче, заправляють на ньому військові. Якщо пощастить, можна домовитися – 10 грн за все. Берег густо порослий очеретом, тому під берегом рибалити важко, частіше кидають спінінги на щуку, окуня, жереха або донку на коропа, карася, лина. Зрідка щастить на білого амура чи плітку.

    Місцина красива завдяки не надто «прибраній» природі, однак на вихідних улітку і сюди дістається цивілізація. Буває, що купальників більше, ніж рибалок, дехто ніби навмисне приїжджає посперечатися, у кого крутіша акустика в авто. Зате в нежаркі дні тут можна побачити чимало справді досвідчених спеціалістів зі снастями, які не шукають комфорту.
    Andryxa подобається це повідомлення.
    25 травня 2013 - 14:57 / #6
  7. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    Був в понеділок на інженерному ловив на фідери і поплавок кльов був зашибісь невспівав закидувати! вудку відложив бо на фідери брав крупніший підлящик з 6години десь до 15.00 Відро підлящиків каліброваних по грам 200 - 300. менших відпускав! ruba Товариш зловив так само + удачно прикормив місце під берегом біля кропивки і піймав три лина! Комарі тнули просто ужос angry в мене аж руки від укусів підпухли. На блісну не пробував але були рибаки на човні з рану піймали пару щупаків!
    Повідомлення відредагував Andryxa 27 червня 2013 - 23:17
    27 червня 2013 - 23:14 / #7
  8. Оффлайн

    Віталік69

    Повідомлень: 0

    я був теж в понеділок зловив на поплавок 5 линків і 5 300 грамових підлящиків а про комарів я взагалі мовчу
    5 липня 2013 - 01:02 / #8
  9. Оффлайн

    Борис Шеремета

    Повідомлень: 0

    Підкажіть як можна доїхати?
    28 березня 2014 - 15:06 / #9
  10. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    Потратите час даремно його цього року знову військові спустили! Розісрали такі класні озера!
    8 квітня 2014 - 20:50 / #10

Головне меню

Всього на сайті: 2
Рибалок: 0
Роботів: 0
Гостей: 2
Карта сайту, Ловля щуки, Ловля карася, Ловля коропа, Ловля окуня
Новини рибалки, Рибалка, Рибалка відео, Види риб, Водоймища України, Форум рибалки