порадьте!

Я новачок в Рибалці і хотів би отримати поради від ДОСВІДЧЕНИХ риболовів! З чого почати? Де ловити? Які снасті купити?RSS-стрічка теми
  1. Оффлайн

    oleh_fisherman

    Повідомлень: 0

    30 липня 2013 - 10:42 / #1
  2. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    Доброго дня радити шось конкретне тяжко якщо Ви новачок в риболовлі розпочинайте з поплавочної рибалки Це сама елементарна снасть.
    Вудилище краще купити вже карбонове трішки дорожче але того варте я користуюсь 6м вудилищем New Hunter Катушку до нього безінерційну! В магазині підскажуть вам як снарядити її! Краще всього щоб хтось показав як це робиться з друзів або знайомих!

    П.С. Менше дивіться і слухайте навчальні відео про риболовлю типу Братів Щербакових і ін. це комерція! Вам корисного як новачку там цікавого нічого не буде тільки відібє настрій до риболовлі!
    3 серпня 2013 - 09:30 / #2
  3. Оффлайн

    Риибачок

    Повідомлень: 0

    доброго дня колеги.в мене наступне питання.є біля нашого селища невелика водойма.за останні роки вона дуже заросла і замулилася.і от наші місцеві рибалки запропонували обєднатись і відновити її.питання полягає в тому чи держава якось допомагає в таких випадках і як це правильно зробити?чи вихід тільки в оренді водойми?
    23 листопада 2013 - 09:20 / #3

Головне меню

Всього на сайті: 3
Рибалок: 0
Роботів: 0
Гостей: 3
Карта сайту, Ловля щуки, Ловля карася, Ловля коропа, Ловля окуня
Новини рибалки, Рибалка, Рибалка відео, Види риб, Водоймища України, Форум рибалки