оз. задорожнє

Задорожнє. Два ставка в Миколаївському районі утворені на місці колишнього піщаного кар’єру. (по місцевому- Байкал, прозвали так за дуже чисту прозору воду). Розводять форель в спеціальних садках. Водойми прямокутної форми. Площа більшого приблизно 50 га,RSS-стрічка теми
  1. Оффлайн

    jard

    Гості

    Повідомлень: 3

    Кажуть рибалка там кепська! Та минулого року поспорив з товаришем на ящик "білої" що -як він сказав улов буде більше трьох кг тоїж білої, але вже риби! Не вірив, та коли поїхали він попросив аванс у розмірі 1л! wink сказав що поверне у двійному розмірі якщо програє парі! Ну при такомі розкладі це мені на руку, риби і так там не має(так я собі думав) а якщо по пляшці на брата то тим більше!
    Приїхали під вечір, я взяв твістер і по почав шморгати! Результат- за години півтори пара "крандашиків" по грам 400 і один "матросик" з долоню! Як для такого озера, не погано!!!! Товариш тим часом займався соїм "мирним" ремеслом.... що було далі розказувати не буду і так все зрозуміло wink
    Зранку bully близько 5:00 пробудилися від тріскотіння катушок, і "бубенчіків" з 5 встановлених на двох спрацювали.... і результат: до 10:00 1 карп 6.5 кг і 2 ляща 800 і 1.5 кг карась 600гр і 3 форельки на хробака ( плотву і краснопірку які добряче за..ли не рахую!!!

    P.S
    парі програв, але виграв дещо більше задоволення і досвід!!!
    Andryxa подобається це повідомлення.
    16 червня 2013 - 18:44 / #1
  2. Оффлайн

    Andryxa

    Гості

    Повідомлень: 113

    супер! фото місця можна?
    17 червня 2013 - 09:19 / #2
  3. Оффлайн

    jard

    Гості

    Повідомлень: 3

    зайди за цією ссилкою;

    [url]http://www.active.lviv.ua/topic-t408.html[/url]

    там більш ніж детально описано і показано

    або просто в гугл оз.Задорожнє
    Повідомлення відредагував jard 17 червня 2013 - 09:41
    17 червня 2013 - 09:38 / #3

Головне меню

Всього на сайті: 1
Рибалок: 0
Роботів: 0
Гостей: 1
Карта сайту, Ловля щуки, Ловля карася, Ловля коропа, Ловля окуня
Новини рибалки, Рибалка, Рибалка відео, Види риб, Водоймища України, Форум рибалки